Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych

277

Lubisz dokonywać typowania sportów wirtualnych? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera, w który w dniu 17 kwietnia zmniejsza ryzyko przegranej.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Jest to promocja jednodniowa, która rwa jedyni w środę 17 kwietnia do godziny 23:59. I to właśnie do tego momentu musimy dokonać zawarcia kuponu, aby spore wziął on udział w promocji. bukmacher wymaga, żeby na ni znalazły się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna, ale bukmacher wymaga, żeby kurs łączny na kuponie wyniósł co najmniej 2.00. Natomiast stawka musi być równa 20 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a Twoje kupony zostały rozliczone jako przegrane to bukmacher dokona zwrotu stawki. Lecz należy pamięta, że w tej promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus od Forbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu. Natomiast kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułWiększe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet
Następny artykułBonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.