Zakłady LIVE większe wygrane u bukmachera Fortuna w Lipcu

200

Twoja specjalizacja do zdarzenia LIVE? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, który to przez cały Lipiec zwiększa wygrane dla swoich graczy o 10% na zakłady na żywo!

O 10% większe wygrane u bukmachera Fortuna

O 10% większe wygrane u bukmachera Fortuna

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest przez cały miesiąc lipiec, ale tylko w wyznaczonych godzinach: 13:30 – 14:00; 15:30 – 16:00; 20:30 – 21:00.

Chcąc liczyć na większa wygraną należy zagrać kupon AKO lub MAXIkombi w tych godzinach. Na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia LIVE z oferty bukmachera Fortuna. Bukmacher wymaga, żeby na kuponie były minimum trzy dowolne zdarzenia z oferty na żywo.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kurs zarówno minimalny jak i całkowity nie jest określony przez bukmachera. Jednak należy pamiętać, że trzeba dodać do kuponu opcję „Bonus 10% live”.

Stawka kuponu nie może być większa niż 500 PLN.

Z promocji są wykluczone kupony z wykorzystaną opcją „Early Cash Out”.

Bonus za free u bukmachera Fortuna

Nie poosiadasz konta u bukmachera Fortuna? To warto jest je założyć, ponieważ operator przyznaje darmowy bonus na start w wysokości 20 PLN i to bez dokonania pierwszego depozytu.

Poza tym to nie wszytko. Po pierwszej wpłacie można liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać bonus do 1000 PLN!


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.