Zakłady bukmacherskie BetFan. Bonus 3100 złotych + gra bez podatku

326

Od 1 lutego bukmacher BetFan zmienia kryteria gry bez podatku. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą minimum trzy zdarzenia po kursie 1.35 każdy, aby liczć na większą wygraną o 14%.

Pakiet powitalny BetFan 2020

Pakiet powitalny BetFan 2020

Z oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetFan.

Gracz w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.BetFan.pl.

Każdy nowy użytkownik bukmachera BetFan może liczyć na darmowe środki za dokonanie trzech pierwszych depozytów. Każdy gracz za dokonanie trzech pierwszych depozytów może otrzymać nawet 1000 złotych.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych

Bukmacher BetFan oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy, że typer zawrze zakład AKO, na którym będą minimum trzy zdarzenia. Polski bukmacher zdecydował się rownież na kapitalną promocją, w której obstawianie bez podatku legalnie jest możliwe.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Gra bez podatku u legalnego bukmachera BetFan

Od 1 lutego bukmacher BetFan zmniejsza kryteria gry bez podatku. Promocją objęte są wszystkie zakłady AKO, na którym znajdują się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego nie może być mniejszy niż 1.35.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy z Esportu od STS
Następny artykułGdzie można grać legalnie w Pokera w Polsce. Betgames w STS.
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.