Wygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska

237

Bukmacher Forbet organizuje konkurs, w którym to można wygrać łącznie cztery pakiety na wyjazdowe spotkanie Mistrzostw Europy 2020 pomiędzy Macedonią, a Polską.

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Udział w konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Promocja trwa do 14 maja i w tym okresie trzeba zbierać punkty. System punktowania jest bardzo prosty, ponieważ im więcej zdarzeń tym więcej punktów.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że na kuponie konkursowym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z piłki nożnej. Ligi jakie będziemy typować są dowolne, mogą być to zarówno zdarzenia z LOTTO Ekstraklasy, Premier League, czy też bardziej egzotycznych lig jak chińska czy australijska.

A jest na pewno o co walczyć. Polski bukmacher Forbet dla najlepszych czterech graczy przewidział, cztery pakiety wyjazdowe na spotkanie eliminacyjne Mistrzostw Europy 2020 pomiędzy Macedonią, a Polską.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%
Następny artykułDodatkowe bonusy na finał Pucharu Polski z LvBet
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.