Większe wygrane o 50% z piłki nożnej u bukmachera BetClic

271

Legalny polski bukmacher BetClic zwiększa wygrane swoim graczom o 50% do 29 lipca na kupony, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z polskiej piłki nożnej.

Bukmacher BetClic zwiększa wygrane swoim graczom o 50%

Bukmacher BetClic zwiększa wygrane swoim graczom o 50%

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest do dnia 29 lipca.

Warunek konieczny w tej akcji jest to zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń. Jednak trzeba pamiętać, że dopuszczalne są typy z dowolnych rozgrywek piłki nożnej w Polsce.

Niewątpliwie jest z czego wybierać, ponieważ przed nami druga seria zmagań w PKO Ekstraklasie, ale również i rusza Fortuna 1 Liga.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Stawka za jaką zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w Betclic może zagrać dowolną ilość zdarzeń!

BetClic: Cashback na start

Bukmacher BetClic zachęca do rejestracji nowych graczy u siebie. Na start ten operator oferuje Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 500 PLN.

Chcąc skorzystać z tej promocji należy wpisać kod promocyjny KOD500 w procesie rejestracyjnym.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy u bukmachera Forbet na sporty wirtualne
Następny artykułDarmowe bonusy na start u bukmachera Betfan do 3000 PLN
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.