Większe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet

286

Przed nami kolejny wyścig w Formule 1. W związku z tym bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14% na kupony z aplikacji mobilnej.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Ta akcja promocyjna trwa do niedzieli 14 kwietnia do godz. 15:00, czyli do momentu rozpoczęcia się GP Chin. Jednak można dokonywać zawarcia kuponów również na treningi jak i kwalifikacje.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Podczas tej promocji bukmacher dopuszcza następujące zakłady:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • pojedyncze
  • kombi

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z GP Chin. Natomiast kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli jej nie posiadasz to pobranie i zainstalowanie zajmie Ci dosłownie chwilę.

Stawka za jaką dokonasz zawarcia kuponu jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher LVbet zwiększy automatycznie wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększa wygrana w piątek z Forbet – 5 kwietnia
Następny artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.