Większa wygrana w piątek z Forbet – 5 kwietnia

306

W piątek 5 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, bowiem zawrzeć kupon w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się ewentualną większą wygraną.

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Forbet zwiększa wygrane o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Ponieważ wystarczy spełnić podstawowy faworytek jakim jest zawarcie kuponu w godzinach 06:00 – 12:00 w dniu 5 kwietnia – piątek.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym na kuponie promocyjnym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Natomiast wszystkie zdarzenia na kuponie będą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera Forbet.

Jeżeli idzie o stawkę kuponu to jest ona dowolna. Jednak kupon musi zostać zawarty za środki własne. Wykluczone jest granie środkami bonusowymi, również kupony systemowe są wykluczone z tej promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygrane o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za rejestrację w STS – krok po kroku
Następny artykułWiększe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.