W Totolotku freebet na Zakopane 2019!

297

W niedzielę odbędzie się konkurs indywidualny Pucharu Świata w Zakopanem. Z tej okazji bukmacher Totolotek przygotował specjalną promocję.

W Totolotku freebet na Zakopane 2019!
W Totolotku freebet na Zakopane 2019!

Darmowy zakład o równowartości 20 PLN można zgarnąć tylko dziś, w niedzielę 20 stycznia. Akcja promocyjna skierowana jest wyłącznie do klientów opisywanej marki, którzy posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie.

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany, a chciałbyś skorzystać z tej oferty specjalnej? Nic straconego! Rejestracja odbywa się w całości online i zajmuje zaledwie kilka minut. Formularz znajdziesz na portalu internetowym Totolotka.

Jeśli masz już konto, to powinieneś więcej, że premię 20 PLN możesz zgarnąć po spełnieniu kilku warunków, które zostały wymienione w regulaminie akcji:

  • postawienie zakładu na Puchar Świata w Zakopanem;
  • stawka minimalna 50 PLN;
  • kurs minimalny 1,05;
  • promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (promocja nie dotyczy zakładów systemowych)

Bonus zostanie dopisany na konta graczy automatycznie po spełnieniu wymienionych powyżej wymogów. Każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jeden freebet.

Na jego wykorzystanie jest dokładnie 30 dni. Po tym czasie środki zostaną wyzerowane. Darmowy zakład musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 1,50.

Przypominamy, że niedzielny konkurs indywidualny na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozpocznie się o godzinie 16:00, a jednym z głównych faworytów zawodów jest Dawid Kubacki, od wczoraj rekordzista skoczni.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułLvBET z promocją na Puchar Świata w Zakopanem!
Następny artykułJak zdobyć darmowe 20 PLN od Etoto?
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.