W TOTALbet start bez ryzyka!

356

Bonus bez depozytu to jedna z ulubionych przez graczy form promocji firm bukmacherskim. Chcesz zacząć przygodę z zakładami sportowymi bez ryzyka? W TOTALbet to możliwe.

W TOTALbet start bez ryzyka!
W TOTALbet start bez ryzyka!

Oferowany przez legalnego bukmachera freebet wchodzi w skład oferty powitalnej, która ma zachęcić potencjalnych klientów do otworzenia konta właśnie w tej marce. Siłą rzeczy ta promocja skierowana jest wyłącznie do nowych graczy.

Jak zdobyć środki na start? To prostsze niż się wydaje. Nie musisz dokonywać nawet wpłaty własnych środków. Wystarczy, że zarejestrujesz konto bukmacherskie w TOTALbet i przejdzie proces pełnej weryfikacji, a otrzymasz 25 PLN na grę.

To naprawdę wszystko nie musisz w żaden inny sposób zapisywać się do tej akcji specjalnej, ani zgłaszać się po należną premię za pomocą e-maila czy też czata na żywo dostępnego na stronie bukmachera. Wszystko dzieje się automatycznie!

>>> Aktualny KOD BONUSOWY Fortuna: BETONLINE! <<<

Musisz jednak wiedzieć, że przyznane środki nie mogą zostać od razu wypłacone. Można je przeznaczyć tylko na zakłady sportowe. W tym celu należy stworzyć kupon SOLO lub AKO, którego kurs nie będzie mniejszy niż 2,00.

Wygranej z takiego zakładu promocyjnego nie musisz już więcej obracać, co jest rzadkością w ofercie polskich firm bukmacherskich. Pamiętaj jednak, że zakład bez ryzyka nie będzie do odebrania wiecznie. Dziś ta oferta jest dostępna, ale równie dobrze jutro może zniknąć.

Oczywiście freebet o wartości  25 PLN to nie wszystko na co możesz liczyć w TOTALbet. W skład pakietu powitalnego wchodzi też standardowy bonus od pierwszego depozytu aż do 500 PLN, a na stałych graczy czekają też inne promocje.

Formularz rejestracyjny oraz wszystkie najdrobniejsze szczegóły opisanej akcji specjalnej znajdzie oczywiście na oficjalnej stronie internetowej bukmachera TOTALbet.

POLSKI BUKMACHER ONLINE – www.TOTALbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Następny artykułAkcja świąteczna forBET!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.