W STS darmowy zakład i bonus do 1 000 PLN na dobry start!

269

W ramach oferty powitalnej dla nowych graczy, klienci STS mogą zgarnąć blisko 1 030 PLN dodatkowych środków na zakłady sportowe. Jak to zrobić?

W STS darmowy zakład i bonus do 1 000 PLN na dobry start!
W STS darmowy zakład i bonus do 1 000 PLN na dobry start!

Zgarnięcie pierwszej z premii powitalnych jest naprawdę banalnie proste. Wystarczy bowiem zarejestrować swoje bukmacherskie konto internetowe w STS. Nic więcej. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, nawet symbolicznej.

Trzeba jednak pamiętać, podczas wypełniania formularza rejestracyjnego na oficjalnym portalu marki, że freebet 25 PLN zostanie nam przyznany tylko, jeśli wpiszemy w odpowiednią rubrykę specjalne hasło, dostępne na stronie bukmachera.

Dzięki nam możesz jednak zyskać jeszcze więcej. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” można zgarnąć darmowy zakład o równowartości nie 25 a 29 PLN. To prawdopodobnie najwyższa kwota na polskim rynku, jeśli mowa o freebecie na start.

To jednak nie wszystko! Na nowych graczy czeka też tradycyjny bonus od pierwszej wpłaty, który łączy się z promocją opisaną powyżej. Mowa o premii 100% aż do 1 000 PLN.

Jak łatwo się domyślić, oferty, o których traktuje ten tekst, skierowane są do nowych klientów marki STS, a więc do osób, które dopiero założą swoje internetowe konto bukmacherskie. Stali gracze muszą obejść się smakiem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zdobyć darmowe 20 PLN od Etoto?
Następny artykułNowa oferta powitalna Fortuny!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.