US OPEN kupony bez podatku u bukmacher LvBet

329

Bukmacher LvBet w związku z rozpoczynającym się w poniedziałek turniejem US OPEN oferuje swoim graczom kupony bez podatku. Wystarczy zagrać kupon z aplikacji mobilnej, aby cieszyć się z darmowych środków.

US OPEN kupony bez podatku u bukmacher LvBet

US OPEN kupony bez podatku u bukmacher LvBet

Oferta skierowana jest do tych gracz, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Promocja dostępna jest w dniach od 26 sierpnia do 8 września, a swojego dostępu do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warto jest wiedzieć, że w tej promocji biorą udział jedynie kupony zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Bukmacher dopuszcza kupony: SOLO i AKO, na których mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jednak trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie kupony, na których będą znajdować się zdarzenia z US OPEN. Typy mogą pochodzić z turnieju kobiet jak i mężczyzn oraz mogą być z singli jak i debli.

Gracz może zagrać kupon za dowolną kwotę. Jednak trzeba pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bukmacher LVbet automatycznie zwiększy wygraną graczom, którzy spełniają powyższe warunki promocji, a dodatkowo ich kupon lub kupony zostały rozliczone jako wygrane.

Bonus na start bez wpłaty

Bukmacher LvBet oferuje darmowy bonus na start nowym graczom i to bez dokonana żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowe środki na grę w kwocie 20 PLN.

Jednak to nie wszystko. Typer, który dokona dwóch pierwszych wpłat może liczyć na dodatkowe dwa bonusy za depozyt, w których to maksymalnie może otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Następny artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS – wrzesień 2019
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.