Typuj MMA i wygrywaj więcej w Betclic. 80 PLN dla każdego gracza.

149

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher Betclic. Wystarczy zagrać co najmniej dwa kupony, na których będą zdarzenia z MMA, aby liczyć na darmową gotówką. Maksymalnie może ona wynieść nawet 80 PLN.

80 PLN dla graczy za typowanie MMA

80 PLN dla graczy za typowanie MMA

Nadmienić jest warto, iż oferta bukmachera Betclic na najbliższy jest bardzo bogata na mieszane sztuki walki. Wynika to z tego, ze przed nami bardzo ciekawe gale, jak m.in. FAME MMA, UFC, gala EFM, Bellator, ACA.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Misja MMA” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. Wspomniana oferta aktywna jest do 11 kwietnia do godziny 23:59.

MMA: Bonusy bukmacherskie od Betclic.

Zadaniem graczy w promocji „Misja MMA” jest obstawienie kuponów SOLO lub AKO, na których muszą znajdować się same zdarzenia z mieszanych sztuk walk. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Jednak każdy zakład promocyjny musi zostać zagrany za minimum 20 PLN, a jego kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 20 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli co najmniej dwa kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i okazały sie wygrane to super. Na konto użytkownik trafią oprócz wygranej gotówki dodatkowe środki:

  • 2 wygrane kupony – bonus 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – bonus 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – bonus 80 PLN

Nagrody na kontach typerów znajdą się najpóźniej do 13 kwietnia do godziny 17:00.

Bonus powitalny w Betclic Polska 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacku.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Chociaż warto jest dodać, ze maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy typer to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Darmowe 40 PLN dla typerów
Następny artykułBonusy dla graczy za typowanie EURO 2020 od BetFan
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.