Typuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej u legalnego bukmachera STS

154

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje bukmacher STS online. Za spełnienie dwóch prostych krok wszyscy typerzy mogą otrzymać premię nawet o wartości 100 PLN.

Nawet do 100 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Nawet do 100 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Jak dobrze wiadomo na brak emocji podczas rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy nie można narzekać. Tym bardziej, że zapowiadają się niezwykle ciekawe mecze w tych rozgrywkach.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje promocją „Europejskie Puchary. Bonus do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie do 18 lutego do godziny 23:59. Typer, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi sie zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy 2021:

Zadaniem graczy w promocji „Europejskie Puchary. Bonus do 100 PLN” jest najpierw dokonanie depozytu na swoje konto, a następnie zagranie kuponu AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna wynosić musi co najmniej 30 PLN
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej z rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy
BetClic: Darmowy kod promocyjny

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma extra kasę od bukmachera STS online. Będzie to bonus o wartości 50% dokonanego depozytu, a maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne użytkowników wyłącznie w momencie wpisania hasła promocyjnego „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewna kasa dla graczy od bukmachera Fortuna na Puchar Polski
Następny artykułPewne bonusy dla graczy od bukmachera STS do 100 PLN
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.