Typuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej u legalnego bukmachera STS

22

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje bukmacher STS online. Za spełnienie dwóch prostych krok wszyscy typerzy mogą otrzymać premię nawet o wartości 100 PLN.

Nawet do 100 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Nawet do 100 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Jak dobrze wiadomo na brak emocji podczas rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy nie można narzekać. Tym bardziej, że zapowiadają się niezwykle ciekawe mecze w tych rozgrywkach.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje promocją „Europejskie Puchary. Bonus do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie do 18 lutego do godziny 23:59. Typer, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi sie zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy 2021:

Zadaniem graczy w promocji „Europejskie Puchary. Bonus do 100 PLN” jest najpierw dokonanie depozytu na swoje konto, a następnie zagranie kuponu AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna wynosić musi co najmniej 30 PLN
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej z rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy
BetClic: Darmowy kod promocyjny

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma extra kasę od bukmachera STS online. Będzie to bonus o wartości 50% dokonanego depozytu, a maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne użytkowników wyłącznie w momencie wpisania hasła promocyjnego „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.