Typuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej. Bonusy co tydzień dla grczy od STS

265

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher STS. Wystarczy obstawiać zakłady z Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy, aby co tydzień liczyć na dodatkowe bonusy.

Bonus na europejskie puchary dla typerów

Bonus na europejskie puchary dla typerów

Każdy gracz, który posiada konto u legalnego bukmachera STS może skorzystać z oferty „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”, która składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest w dnia

  • 10.08.2020 – 16.08.2020
  • 17.08.2020 – 23.08.2020

W czasie każdego etapu typerzy mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy. Jednak chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla gracz za obstawienie meczy:

Bukmacher STS kwalifikuje w ramach oferty „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” wyłącznie zakład AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • co najmniej jeden typ na kuponie musi pochodzić z rozgrywek z Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • stawka nie mniejsza niż 100 PLN
sts: bonus bez wpłaty własnej

Za każde zagrane 100 PLN na zakłady spełniające powyższe warunki promocji gracz otrzyma w prezencie 10 PLN. Podczas każdego okresu rozliczeniowego na koncie gracza maksymalnie może znaleźć się 100 PLN.

Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej od bukmachera STS:

Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS oferuje wszystkim graczom już na start 29 PLN bez wpłaty własnej. Wystarczy dokonać rejestracji konta, aby otrzymać te środki.

Ten użytkownik, który zdecyduje się już na pierwszy depozyt może liczyć na kolejne środki. A mianowicie otrzyma premię równowartości wpłaty własnej do 1200 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada usługę Betgames. Dostępne są tam, takie gry jak poker, wojna, czy bakarat, w które można grać legalnie i to za gotówkę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od depozytu 250 PLN w STS na powrót NBA
Następny artykułWygrywasz i dostajesz dodatkowe 50 PLN bonusu od STS
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.