Tylko dziś promocja na zakłady live w forBET!

567

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało już tylko dziewięć dni. Dokładnie tyle samo okazji można jeszcze odkryć w kalendarzu adwentowym legalnego bukmachera forBET. Co czeka w nim na graczy dziś, w sobotę 15 grudnia?

Tylko dziś promocja na zakłady na żywy w forBET!
Tylko dziś promocja na zakłady na żywo w forBET!

Sobotnia oferta specjalna marki forBET, która jest już piętnastą odsłoną kalendarza adwentowego, skierowana jest do fanów zakładów sportowych live, którzy do obstawiania swoich kuponów używają urządzeń przenośnych.

Jako że jest to część wspomnianej powyżej akcji świątecznej obowiązuje one dziś i tylko dziś. Jutro w wirtualnym kalendarzu opisywanego bukmachera pojawi się już coś innego. Warto sprawdzić, bo może nowa promocja też przypadnie Ci do gustu.

Wracając do tej dzisiejszej, objęte zostaną nią trzy pierwsze kupony live, które zostaną zawarte w dniu 15 grudnia 2018 roku do godziny 23:59. Muszą one zostać jednak postawione w aplikacji lub stronie mobilnej forBET!

>>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

To jeszcze nie wszystkie warunki. Każdy z takich zakładów musi zostać obstawiony za stawkę równą dokładnie 49 PLN, a jego kurs nie może być mniejszy niż 3,00. Nie ma natomiast wymogu minimalnej liczby zdarzeń, więc można grać nie tylko AKO, ale też SINGLE.

Za każdy przegrany kupon spełniający warunki opisywanej promocji, gracz może liczyć na zwrot połowy stawki (25 PLN). Przy wyjątkowym pechu, a więc trzech przegranych, klient forBET otrzyma w formie bonusu aż 75 PLN.

Bonusy mają jednak to do siebie, że podlegają obrotowi. W tym wypadku nie jest inaczej. Premią należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2,00. Należy to zrobić w ciągu 30 dni.

Zainteresowała Cię opisywana oferta, ale nie masz jeszcze swojego konta u legalnego bukmachera forBET? Nic straconego. Jego założenia to minimum formalności. Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje tylko parę chwil, a wszystko dzieje się online.

TU ZAŁOŻYSZ KONTO I POZNASZ OFERTĘ forBET –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)
Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie na Ligę Mistrzów!
Następny artykułJak zwiększyć swoje szanse na sukces w zakładach sportowych?
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.