STS zwiększa wygrane. Bonus dla graczy co tydzień.

330

Jedna z aktywnych promocji bukmachera STS to „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Nie da się ukryć, że jest to ciekawa oferta, ponieważ gracze co tydzień mogą otrzymać darmowe środki. Jest na pewno o co walczyć, gdyż pula wynosi 25 000 PLN.

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Wynika to z tego, że większość dyscyplin jest zawieszona i nie są rozgrywane mecze. Jednak gracze cały czas są rozgrywane mecze w Esporcie.

Bukmacher STS nagradza graczy za regularnie obstawienie w ramach „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Gracze co tydzień mogą liczyć na extra bonusy, bowiem pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie trzeba to zrobić jeszcze przed zagraniem kuponu promocyjnego. Krok pierwszy jest to zalogowanie się na konto na www.STS.pl, a następnie gracz musi kliknąć w przycisk „Weź udział, który znajduje się w zakładce tej promocji.

Bonus co tydzień dla graczy.

Warto jest mieć na uwadze, że następnie pozostaje graczom już obstawiać mecze. W ramach tej ofert dopuszcza się zakłady wyłącznie zakłady AKO. Gracz musi mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się równo cztery zdarzenia.

Gacz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić typy. Poza tym bukmacher STS kwalifikuje typy z oferty przedmeczowy oraz na żywo. Jedna istotne w tym wszystkim jest to, że kurs minimalny każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka każdego zakładu nie może natomiast być mniejsza niż 15 PLN.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

W czasie trwania każdego okresu rozliczeniowczego, a dostępny jest od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 kwalifikuje się pięć pierwszych kuponów.

Twoje zakłady okazały się wygrane? Super. Wygrana znajdzie się na Twoim koncie, a w gratisie typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN. Wszyscy użytkownicy co tydzień mogą liczyć na jeden bonus.

Kod promocyjny u bukmachera STS.

Pamiętać trzeba, że obecnie gracze obstawiać mecze mogą wyłącznie przez internet online. To sprawił, że legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertą promocyjną na start, w której to gracze już na start mogą otrzymać darmowe środki.

Już za dokonanie rejestracji konta gracz otrzyma bonus w kwocie 29 złotych. Te środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Natomiast na kolejną premię typer może liczyć po dokonaniu swojego pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości wykonanej wpłaty do 1200 złotych.

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułOd dziś Pewne 20 PLN na Sporty Wirtualne w STS.
Następny artykułBetclic i Misja: Esport – bonus 40 PLN dla fanów obstawiania gier komputerowych!
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.