STS rozdaje bonusy graczom na Igrzyska Olimpijskie

94

Już 23 lipca rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie. Niewątpliwie przed nami blisko trzy tygodnie pełne emocji. Z tej okazji bukmacher STS oferuje promocję, w której to można wygrać ekstra kasę.

Zakłady na Tokio 2020. Bonusy od bukmachera STS

Zakłady na Tokio 2020. Bonusy od bukmachera STS

Niewątpliwie mamy spore szanse na zdobycie kilku medali. Zarówno w sportach drużynwoych, ale i indywidualne. A niewątpliwie każdy kibic Biało – Czerwonych liczy na bardzo dobre występy naszych zawodników.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje akcję promocję „Ekstra Igrzyska”, która jest aktywna do 22 lipca do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział trzeba koniecznie się zapisać na stronie www.STS.pl.

Darmowe bonusy na Igrzyska Olimpijskie

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kupon pojedynczego, tzw. SOLO, na którym będzie znajdować się wyłącznie zdarzenie na ilość zdobytych medali przez Polaków. Warto jest mieć na uwadze, że stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Po zakończeniu Igrzysk typer otrzyma bonus, na którego wartość będzie równa medali przez Polskę pomnożona przez pięć!

Aktualny kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Jednak koniecznie trzeba mieć na uwadze, aby wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzy rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBonusy dla graczy za typowanie EURO 2020 od BetFan
Następny artykułBukmacher STS nagradza za aktywność graczy. Bonus do 100 PLN dla typerów
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.