STS bez ryzyka dla nowych graczy. 200 PLN na start!

354

Legalny polski bukmacher STS wprowadza najnowszy pakiet powitalny dla nowych graczy, gdzie to na start można liczyć na freebet 29 PLN, bonus do 1200 PLN oraz Cashback do 200 PLN.

STS Bonus bez ryzyka

STS Bonus bez ryzyka

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera STS.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Na początek trzeba dokonać rejestracji konta. Należy do zrobić na stronie www.sts.pl do dnia 14 października do godz. 23:59. Ten proces nie jest w żadnym stopniu skomplikowany i nie zajmie zbyt wiele czasu.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w STS?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą freebet 29 PLN, bonus do 1200 PLN oraz Cashback do 200 PLN.

Freebet bez depozytu od STS:

Bukmacher STS przyznaje darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty swoim graczom.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS zwiększa pierwszą wpłatę – bonus do 1200 PLN:

Warto jest wiedzieć, że pierwsza wpłata u bukmachera STS jest objęta promocją. W tej akcji bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN w formie środków bonusowych.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN u bukmachera STS:

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na zakład bez ryzyka. Cashbackiem jest objęty pierwszy kupon i jeśli okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot 100% zwrotu stawki do 200 PLN.

Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie Ligi Mistrzów. Bonus od Fortuny jak granie bez podatku!
Następny artykułNHL promocja u legalnego bukmachera Fortuna
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.