Promocje od Polskich bukmacherów na mecz Polska – Kolumbia

344

Już w czwartek 23 maja Polacy zagrają swój pierwszy mecz podczas Mundialu U20. Rywalem podopiecznych Magiery będzie Kolumbia. Z tej okazji bukmacher TOTALBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której można otrzymać bonusy za bramki Polaków.


Bonusy na mecz Polska – Kolumbia od legalnych bukmacherów w Polsc

Bonusy na mecz Polska – Kolumbia od legalnych bukmacherów w Polsce

W tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet.

Chcąc liczyć się w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy tej akcji to zawarcie kuponu: pojedynczego bądź AKO. Na kuponie musi znajdować się typ na zdarzenie Polaków z Kolumbią. Bukmacher Totalbet dopuszcza jedynie typ 1 x 2″, czyli na zwycięstwo gospodarzy/gości bądź remis.

Na kuponie dopuszczalne są zdarzenia z oferty przedmeczowej. Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 24 maja do godz. 02:00.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher pryzma 5 PLN za każdego gola Polaków. Bonus trafi na konto gracza do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Trzeba pamiętać, że kupony zawarte za środki bonusowe, z wykorzystaną opcją Cash-out oraz zakłady z TOTALboast nie biorą udziału w tej akcji.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)
Poprzedni artykułMniejsze przegrane na KSW 49 u bukmachera
Następny artykułBonus za rejestrację od bukmachera TOTALBet
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.