Promocja o 1000 PLN u bukmachera legalnego bukmachera BetClic

301

BetClic zgodnie z swoją zapowiedzią zaczyna swoją dzielność na polskim rynku. Już dzisiaj możesz zawierać zakłady i to w pełni legalnie u tego operatora. Jednak warto jest skorzystać na start z promocji tego operatora, który to przyznaje 100% bonus za dokonanie pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Bonus dla nowych typerów do bukmachera BetClic

Bonus dla nowych typerów do bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego operatora. Chcąc skorzystać z promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to założenie konta u bukmachera BetClic. Należy tego dokonać na stornie bukmachera. Sam proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i nie zajmie zbyt dużo czasu.

Drugi krok jest to dokonanie pierwszej wpłaty. W zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN. Przykładowo gracz dokonał wpłaty w wysokości 600 PLN drugą taką samą wartość, tylko, że w formie środków bonusowych otrzyma w formie środków bonusowych.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus trafi na konto gracza automatycznie po zaksięgowaniu depozytu.

Promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

Bonus na start u bukmachera BetClic

Nie da się ukryć, że ten operator dopiera rozpoczyna swoja przygodę na polskim rynku. Jednak z dnia na dzień oferta jak i promocje tego bukmachera można być pewnym, że będą się powiększały.

Natomiast już dzisiaj typerzy, którzy posiadają konto u tego bukmachera mogą legalnie i to bez żadnej wpłaty oglądać mecze online!


Betclic zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla aktywnych użytkowników od bukmachera TOTALBet
Następny artykułZakłady LIVE większe wygrane u bukmachera Fortuna w Lipcu
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.