Promocja na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów – 4 maja

299

Masz zamiar typować pojedynek Widzew Łódź vs Ruch Chorzów? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który zmniejsza ryzyko przegranej podczas tego pojedynku.

Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Ta akcja promocyjna polega na zawarciu kuponu, pojedynczego bądź wielozadaniowego, na którym będzie znajdować się typ na zwycięstwo Widzewa z Ruchem. Stawka minimalna tego kuponu musi wynieść co najmniej 40 PLN.

Kupon musi zostać zawarty do momentu pierwszego gwizdka sędziego, czyli do dnia 4 maja do godziny 19:10.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone kupony:

  • zagrane systemowo
  • zawarte poprzez środki bonusowe
  • z wykorzystaną opcją Cash – Out

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej w dniu 6 maja do godziny 17:00. Chcąc go wypłacić należy dokonać jednokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 1.75.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a podczas konfrontacji Widzewa z Ruchem dojdzie do remisu to bukmacher LVbet dokona zwrotu stawki. Minimalna kwota zwrotu to 50 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygrane w dniu 3 maja (piątek)
Następny artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS. Zwrot nawet do 200 PLN
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.