Promocja „Futbol: Reaktywacja” w Betclic. Extra bonusy dla graczy – pula nagród 20 000 PLN.

307

Bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Bowiem ten operator posiada akcję „Futbol: Reaktywacja” z łączną pulą nagród 20 000 PLN. Łącznie nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów.

Bonusy za obstawienie meczy

Bonusy za obstawienie meczy

Śmiało można powiedzieć, że piłka nożna jako jedyna dyscyplina zaczyna wznawiać swoje rozgrywki. Za nami już pierwsze mecze w Bundeslidze. Natomiast jeszcze w maju dojdzie do rywalizacji chociażby w lidze czeskiej, PKO Ekstraklasie oraz Pucharze Polski.

Na tą okazję bukmacher Betclic oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Futbol: Reaktywacja” z łączną pulą nagród 20 000 PLN, która dostępna jest graczom w dniach od 22 maja do 31 maja do godziny 23:59.

Pamiętaj. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na konto na www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”. Znajduje się on natomiast w zakładce promocyjnej „Futbol: Reaktywacja”.

Typer piłki nożnej. Bonusy dla graczy

Dopuszczone przez bukmacher Betclic kupony w promocji „Futbol: Reaktywacja” to są zakłady SOLO oraz AKO, które muszą zostać zagrane za co najmniej 5 PLN.

Pamiętaj. Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które to mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Jest z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach dojdzie do pojedynków chociażby w Bundeslidze, lidze czeskiej, czy też Pucharze Polski. Jednak istotnym aspektem jest to, że kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

sts: bonus bez wpłaty własnej

Gracze za każdy zagrany zakład, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma punkty, a system ich przyznawania wygląda następująco:

  • kupon wygrany: za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 5 punktów
  • kupon przegrany za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 2 punkty.

Nagrody w formie bonusów trafią do graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN. Łącznie nagrody trafią do stu typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce10 000 PLN
2 Miejsce3 000 PLN
3 Miejsce1 000 PLN
4 Miejsce600 PLN
5 Miejsce400 PLN
6 – 25 Miejsce100 PLN
26 – 50 Miejsce50 PLN
51 – 75 Miejsce40 PLN
76 – 100 Miejsce30 PLN

Środki znajdą się na kontach zwycięzców najpóźniej do do 1 czerwca do godziny 23:59.

Bonus powitalny w Betlic Polska online

Legalny bukmacher w Polsce Betclic oferuje wszystkim użytkownikom na start pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN. Typer, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli faworyci Cię zawiodą to nie odczujesz straty gotówki. Bowiem wówczas bukmacher Betclic Polska dokona zwrotu całej stawki, aż do 550 PLN.

Jednak to nie wszystko co wspomniany operator posiada w swojej ofercie. Dostępna jest chociażby akcja „Multi+”, w której to każdy gracz może liczyć na większą wygraną nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBetclic i Misja: Esport – bonus 40 PLN dla fanów obstawiania gier komputerowych!
Następny artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.