Promocja Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS. Extra gotówka dla graczy

302

Bukmacher STS rozdaje gotówkę wszystkim graczom za obstawienie meczy. Każdy typer w ramach oferty „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” może liczyć na darmowe środki. A na pewno jest o co walczyć, ponieważ co tydzień w puli jest 35 000 PLN.

Gotówka dla graczy za obstawienie meczy

Gotówka dla graczy za obstawienie meczy

Trzeba przyznać, że oferty bukmacherów z dnia na dzień są coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że kolejne rozgrywki wracają po przerwie. Ma to miejsce przede wszystkim w piłce nożnej. Bowiem można typować zmagania drużyn w LaLiga, Premier, League, Serie A, czy też PKO Ekstraklasie.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS, który to co tydzień rozdaje darmowe bonusy typerom za obstawienie meczy w ramach oferty „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Trwa ona do odwołania, ale należy mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Pamiętaj, że jeśli chcesz skorzystać z tej oferty to koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych kroków. Na początek należy zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce bonusowej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Wygrywaj więcej w STS:

W ramach oferty „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się jedynie zakłady AKO, tzw. wielokrotne, na których musi znajdować się dokładna ilość czterech zdarzeń.

Gracz sam wybiera z jakie dyscypliny będą to zdarzenia, ponieważ dostępne są wszystkie typy z oferty bukmachera STS. A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ swoje mecze rozgrywają, chociażby takie ligi piłkarskie jak Premier League, Serie A, Bundeslidze. LaLiga, czy Serie A.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Nie można zapominać, że stawka zakładu nie może wynosić mniej niż 15 PLN. Natomiast z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Podczas każdego etapu rozliczeniowego bukmacher STS podzieli pulę nagród, czyli 35 000 PLN, pomiędzy tymi graczami, któych zakłądy okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki. Pod uwagę brane jest pięć zakładów wszystkich typerów.

Kod bonusowy w STS:

Legalny bukmacher STS oferuje graczom na start ciekawy pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na darmowe środki o łącznej wartości nawet 1229 PLN.

Już na za rejestrację konta gracz otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki trafiły na konto typera.

Typer, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty. Najwyższa kwota, jaka może trafi na konto użytkownika, to aż 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie, wtedy gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, że jest to jedyny momenty, aby to zrobić.

Nie można zapominać, że STS online oprócz zakładów bukmacherskich posiada w swojej ofercie chociażby Betgames, czyli gry karciane. Użytkownicy mogą co istotne legalnie i za prawdziwą gotówkę grać w takie gry, jak m.in. poker.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Następny artykułFortuna bonus powitalny 2220 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.