Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

333

Przed nami ostatni dzień, gdzie to można jeszcze otrzymać darmowy piłkarski bonus od bukmachera BetClic. Wystarczy dwa zagrać kupony i jeżeli okażą się wygrane to oprócz wygranej bukmacher przyzna dodatkowe środki na grę o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic

Darmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Istotne w tej akcji jest to, że chcąc wziąć w niej udział należy się zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w podstronie tej akcji. Należy to wykonać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Chcąc liczyć na darmowy bonus należy trafić dwa kupony pojedyncze, na których będzie znajdować się jedynie typ z piłki nożnej, a jego kurs nie może być mniejszy niż 1.70. Zdarzenie może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Należy jednak pamiętać, że kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do poniedziałku 19 sierpnia do godz. 23:59.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcja Cashout.

Gracz, którego dwa kupony spełniają powyższe warunki promocji, a także zostaną rozliczone jako wygrane to oprócz wygranej kwoty bukmacher dodatkowo przyzna bonus o wartości 40 PLN.

Nagroda znajdzie się na koncie gracza w postaci środków bonusowych w dniu 20 sierpnia.

Cashback na start do 500 PLN u bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic oferuje nowym swoim graczom darmowy zakład bez ryzyka – Cashback.

Jednak chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym to sprawi, że bukmacher Betclic dokona aktywacji Cashbacku.

Jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można liczyć na bonus nawet do 500 PLN. Przy wygranym kuponie cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!
Następny artykułUS OPEN kupony bez podatku u bukmacher LvBet
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.