Pakiet powitalny u legalnych bukmacherów w Polsce

191

Większość legalnych bukmacherów w Polsce, jak chociażby STS, Betclic, BetFan, czy Fortuna online oferują graczom limitowane oferty promocyjne na sam start, w których to można otrzymać extra bonusy w różnych formach. jak freebety, premię za depozyt i cashbacki.

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów w Polsce

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów w Polsce

Jednak na uwadze trzeba mieć istotny czynnik. A dokładnie mówiąc wystarczy wpisać odpowiednie hasło promocyjne, które znajdują się poniżej w artykule. Należy pamiętać, że bonusy bukmacherskie dostępne są tylo dla nowych graczy.

Bonus bez wpłaty własnej 29 PLN w STS:

Legalny bukmacher www.STS.pl oferuje każdemu graczowi na start darmowe środki i to bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać tę kwotę.

W dodatku to nie wszystko. Za dokonanie pierwszego depozytu typer otrzyma premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.

Pewne 550 PLN w Betclic:

Zakłady bukmacherskie www.Betlic.pl na start oferuje graczom kupon bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak pierwszy zakład okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Aktualny kod promocyjny w BetFan

Dosyć ciekawy pakiet powitalny wszystkim graczom oferuje bukmacher www.BetFan.pl. Bowiem za każda z trzech wpłat gracz otrzyma bonus do 777 PLN.

W dodaktu to nie wszystko. Użytkownik będzie mógł liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 600 PLN. Dodatkowo gracz otrzyma piętnaście darmowych zakładów. Po warunkiem, ze wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w czasie zakładania konta.

Kod promocyjny w eFortunie 2021:

Wszyscy gracze obstawienie meczy u bukmachera www.eFortuna.pl mogą rozprząc od darmowych 20 PLN bez żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma jej premię do 210 PLN dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 210 PLN.


Polski bukmacher Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułDarmowe 200 PLN dla graczy na Nowy Rok u bukmachera STS.
Następny artykułDarmowe środki dla typerów KSW 58. Pula nagród 20 000 PLN.
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.