Pakiet dla nowych graczy od bukmachera STS – wrzesień 2019

289

Freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN można otrzymać na start od bukmachera STS za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji.

Bonusy na start od bukmachera STS

Bonusy na start od bukmachera STS

Z najnowszego pakietu powitalnego może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera STS.

Promocja aktywna jest graczom do 9 września do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to dokonanie rejestracji na stronie bukmachera STS.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. Ten proces jest niezywkle prosty, a to sprawi, że nie zajmie zbyt wiele czasu.

Warunek konieczny jest to wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego: freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN. Jednak jest to jedyna opcja, żeby wpisać kod promocyjny.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus bez depozytu do 29 PLN:

Bukmacher STS oferuje darmowy bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty. Środki znajda się na koncie gracza maksymalnie do 48 godzin od momentu rejestracji.

Bonus do 1200 PLN za dokonanie rejesracji:

Gracz, który dokona pierwsze wpłaty otrzyma bonus równowartości depozytu. Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 700 PLN, druga taka sama wartość trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Cashback na start:

Pierwszy zakład po dokonaniu depozytu objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Zwrot maksymalny może wynieść 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia musza zostać rozliczone do 10 września do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułUS OPEN kupony bez podatku u bukmacher LvBet
Następny artykułDarmowy bonus do 500 PLN dla graczy od BetClic
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.