Od dziś Pewne 20 PLN na Sporty Wirtualne w STS.

291

Limitowaną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher STS dla swoich graczy. Wystarczy, że typer zagra dowolny zakład, na którym to będą znajdować się wyłącznie zakłady ze sportów wirtualnych, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot gotówki.

Pewne 20 PLN dla każdego gracza.

Pewne 20 PLN dla każdego gracza.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie obstawianie sportów wirtualnych zyskało dużą ilość fanów. Podstawowa tego przyczyna to fakt, że oferty bukmacherów są dosyć ubogie, a mecze można obstawiając jedynie poprzez internet.

Kolejny atut obstawiania sportów wirtualnych to niewątpliwie fakt, że mecze są rozgrywane znacznie krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości. I tym samym typerzy w dosyć krótkim czasie mogą zarobić duża gotówkę.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom – „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Natomiast kolejnym krokiem jest kliknięcie w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Cashback na Sporty wirtualne.

Użytkownik, który zapisał się już do tej akcji musi mieć na uwadze, że zagrany kupon musi zostać rozliczony w tym samym dniu, co został zawarty, czyli pomiędzy 00:00 a 23:59.

Bukmacher STS kwalifikuje w ramach tej oferty zakłady SOLO i AKO, ale ich kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 1.90. Poza tym na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych, tj. piłki nożnej, tenisa, koszykówki wyścigi koni i psów.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Zakład jak okażę się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku, gdy los nie był na tyle łaskaw to typer w zamian otrzyma zwrot stawki, która może wynieść do 20 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Wszyscy nowi gracze, którzy w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta u bukmachera STS online wpiszą hasło promocyjne —>>> BETONLINE mogą skorzystać z specjalnego pakietu powitalnego. W skład niego wchodzą:

  • bonus bez depozytu o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Pamiętać trzeba, że w dalszym ciągu gracze obstawiać mecze mogą wyłącznie przez internet online. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus od BetClic Polska. 100 PLN za obstawienie meczy.
Następny artykułSTS zwiększa wygrane. Bonus dla graczy co tydzień.
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.