Obstawianie Ligi Mistrzów. Bonus od Fortuny jak granie bez podatku!

260

Granie bez podatku? Obstawianie Ligi Mistrzów w Fortunie to szansa na zdobycie 14% więcej niż zwykle! Jak dokładnie działa ta oferta specjalna, co można dzięki niej zgarnąć?

Obstawianie Ligi Mistrzów. Bonus od Fortuny jak granie bez podatku!
Obstawianie Ligi Mistrzów. Bonus od Fortuny jak granie bez podatku!

Fortuna promocja. Liga Mistrzów z premią 14%

Fortuna promocja bukmacherska na Ligę Mistrzów jest propozycją dla każdego, kto uwielbia obstawianie Champions League. Nie trzeba się do niej zapisywać, a także nie istnieje limit bonusów do zgarnięcia.

Wszystkie zakłady sportowe na piłkę nożną są aktywne w tej ofercie, ale trzeba pamiętać, że w kuponie kwalifikacyjnym musi znaleźć się minimum jeden typ z Ligi Mistrzów – nieważne czy chodzi o wtorkowe czy środowe pojedynki.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak więcej wygrywać na obstawianiu?

Do oferty kwalifikują się kupony zagrane za minimum 20 złotych. Stawka może być większa, ale nie może wynosić mniej. I co bardzo ważne – kupon zagrany musi być między godziną 17.00 a 18.00!

Gracz może zdobyć dowolną kwotę – nie ma znaczenia czy będzie to 100, 50 czy 1000 złotych! Fortuna bonus wypłaca za każdym razem i to jedna z największych zalet tej promocji.

Czy nowi gracze także mogą odebrać bonus na Ligę Mistrzów? Tak, ale w jeszcze większej kwocie! Przy zakładaniu profilu typerskiego kod promocyjny to „BETONLINE„, a promocja na start to nawet ponad 1000 złotych ekstra do zgarnięcia!

Przypominamy, że Fortuna jest legalnym bukmacherem – granie u niej jest zgodne z przepisami i nie naraża nas na jakiekolwiek przykre konsekwencje natury prawnej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online
Następny artykułSTS bez ryzyka dla nowych graczy. 200 PLN na start!
Miłośnik analizowania meczów piłkarskich i siatkarskich. Zawsze gram live - nigdy przedmeczowo! Mój ulubiony legalny bukmacher? Wydaje się, że Etoto, ale również też grać w Lv bet!