Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera. W Betfan 24/7!

382

Czy u legalnego bukmachera możliwe jest obstawianie bez podatku? W przypadku Betfan 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu. Każdy może dowiedzieć się, jak to się robi!

Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera. W Betfan 24/7!
Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera. W Betfan 24/7!

Betfan bez podatku

Bukmacherzy legalni kojarzą nam się z podatkami. Nie ma co ukrywać, że tak właśnie jest ani liczyć na to, iż się to kiedykolwiek zmieni. Na szczęście, nigdy nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Obstawianie bez podatku dostępne jest na stronie legalnej marki Betfan. Aby korzystać z tej promocji, zadaniem typera jest po prostu… stawianie kuponów!

⬇️ TUTAJ AKTUALNY KOD PROMOCYJNY ⬇️

Betfan kod promocyjny

Nieważne czy ktoś gra w ciągu dnia, w nocy. Nie ma też żadnego znaczenia fakt, że ktoś woli obstawianie LIVE zamiast pre-match bądź na odwrót. W przypadku marki Betfan promocja bez podatku jest dostępna w każdym przypadku i przez cały rok!

Legalne stawianie meczów z bonusem do 20%

Na czym w zasadzie polega taka gra bez podatku? Nie ma to nic wspólnego z cwaniactwem czy kombinatorstwem. Jest to w stu procentach legalne działanie. Bo de facto płaci się podatek, ale bukmacher dokłada odpowiedni procent do wygranej, by gracz nie odczuwał tego, iż coś państwu zapłacił!

Bez podatku w Betfan to 14 lub nawet 20% wygranych więcej, niż zwykle. Jak dokładnie to działa? Możliwości są dwie:

  • Kupon zagrany z kursem 2,0 z co najmniej 2 zdarzeniami
  • Kupon zagrany z kursem 4,0 z co najmniej 4 zdarzeniami

W tym pierwszym przypadku do zdobycia jest 14% wygranych więcej, natomiast w drugim – aż 20! Nie tylko więc gra się bez podatku, ale nawet można zyskać pokaźniejszą kwotę niż u zagranicznego buka bez licencji!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)
Poprzedni artykułDarmowe bonusy na start u bukmachera Betfan do 3000 PLN
Następny artykułDarmowe bonusy bez dokonania depozytu u polskich legalnych bukmacherów
Miłośnik analizowania meczów piłkarskich i siatkarskich. Zawsze gram live - nigdy przedmeczowo! Mój ulubiony legalny bukmacher? Wydaje się, że Etoto, ale również też grać w Lv bet!