Obstawiaj mecze bez podatku i odbieraj bonusy od Betclic.

39

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Promocja skierowana dla graczy, którzy typują mecze tenisowe. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na premię do 100 PLN. I to bez znaczenia, jak zagrany kupon został rozliczony.

Gwarantowane 100 PLN dla graczy za typowanie meczy z tenisa od Betclic

Gwarantowane 100 PLN dla graczy za typowanie meczy z tenisa od Betclic

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować z tenisa. Bowiem turnieje rozgrywane są regularnie w tej dyscyplinie. A dodatkowo najlepszy zawodnicy walczą podczas turnieju Masters.

Natomiast typerzy mogą liczyć na premię w ramach promocji „Tenisowy Cashback”, a jest ona aktywna wyłącznie do 21 listopada do godz. 23:59. Istotne w tym wszystkim jest to, aby skorzystać z tej promocji należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy za obstawienie meczy z tenisa

Zadaniem graczy we wspomnianej promocji Betclic bez podatku, jest zagranie kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniowego, który to będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa, a mogą one pochodzić z dowolnego turnieju
  • typy zarówno z oferty przedmeczowej i na żywo
  • kurs łączny kuponu nie mniejszy niż 1.80
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe kryteria użytkownik może liczyć na extra kasę. A mianowicie otrzyma on zwrot podatku i to za każdy kupon bez znaczenia, jak został rozliczony. Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Legalny bukmacher w Polsce Betclic online oferują wszystkim graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzi pierwszy ubezpieczony kupon. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za typowanie sportów wirtualnych od STS. Pula nagród 15 000 PLN
Następny artykułBonusy za aktywność od bukmachera eFortuna. Pula nagród 10 000 PLN
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.