Nowa oferta powitalna Fortuny!

348

Szukasz bukmachera, które oferuje nowym graczom atrakcyjne bonusy na start? Nowy pakiet powitalny legalnego bukmachera Fortuna może Cię zainteresować.

Nowa oferta powitalna Fortuny!

Zacznijmy od tego, że zakłady bukmacherskie w Polsce są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich, więc jeśli nie skończyłeś jeszcze 18 lat, to nie będziesz mógł założyć swoje konta, a co za tym idzie, ten tekst nie jest dla Ciebie.

Inni chętni do rozpoczęcia swojej przychody z legalnym bukmacherem Fortuna, w celu otworzenia iKonta powinni odwiedzić oficjalny portal marki, gdzie znajduje się formularz rejestracyjny.

Należy podać w nim wymagane dane oraz załączyć skany dowodu tożsamości, dzięki któremu zostaną one zweryfikowane. To właśnie na tym etapie należy wyrazić chęć skorzystania z bonusów powitalnych, zaznaczając odpowiednie okienka.

Jeden z nich, a więc darmowy zakład o równowartości 20 PLN możesz zgarnąć już za samo założenie internetowego konta bukmacherskie, o ile skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego.

Freebet od bukmachera Fortuna, Kod: BETONLINE

To jednak dalece nie wszystko, co można otrzymać od opisywanej firmy bukmacherskiej w ramach oferty powitalnej. Do dyspozycji nowych graczy są też zakład bez ryzyka i bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 1 000 PLN.

Wspomniany powyżej zakład bez ryzyka sprowadza się do tego, że jeśli pierwszy kupon zagrany za własne środki będzie przegrany, to gracz otrzyma zwrot stawki netto. Netto, czyli pomniejszony o podatek. Maksymalny zwrot, czyli 100 PLN można zgarnąć stawiając zakład za 114 PLN.

Dodatkowo można zgarnąć aż 1 000 PLN na grę w zakładach sportowych. Wystarczy wykonać w terminie 10 dni od daty rejestracji iKonta przelew i w ciągu 30 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty (zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90).

Po spełnieniu powyższych warunków regulaminu bukmacher Fortuna przyzna bonus w wysokości pierwszego depozytu, maksymalnie 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)
Poprzedni artykułW STS darmowy zakład i bonus do 1 000 PLN na dobry start!
Następny artykułBonus za rejestrację w STS – krok po kroku
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.