NHL promocja u legalnego bukmachera Fortuna

292

Od 18 do 20 października bukmachera Fortuna przeprowadza promocję swoim graczom na rozrywki NHL. Wystarczy zagrać w tych dniach co najmniej trzy kupony, aby otrzymać darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Fortuna bonus 10 PLN

Fortuna bonus 10 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a do tego wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher Fortuna wymaga, żeby w dniach trwania promocji zagrać co najmniej trzy kupony, na których będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na zmagania w NHL.

W tej akcji kwalifikują się zarówno kupony: SOLO, AKO jak i MAXIKOMBI.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 10 PLN, ale z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus o wartości 10 PLN trafi do gracza pod warunkiem, że spełni on powyższe warunki promocji. W ramach tej akcji nie ma znacznie jak zostały rozliczone zagrane kupony.

Czy Fortuna wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Nowi gracze u bukmachera Fortuna mogą liczyć już a ciekawe bonusy już na start:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Chcąc aktywować bonusy powitalne wystarczy wpisać kod bonusowy BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bez ryzyka dla nowych graczy. 200 PLN na start!
Następny artykułTyper Ligi Mistrzów u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.