Nawet 100 PLN od LvBET na Sporty Wirtualne

624

Tylko od 8 do 13 stycznia 2019 roku możesz zgarnąć nawet 100 PLN na Sporty Wirtualne od legalnego bukmachera LvBET. Jak to zrobić?

Nawet 100 PLN od LvBET na Sporty Wirtualne
Nawet 100 PLN od LvBET na Sporty Wirtualne

Jeśli jesteś klientem LvBET i dokonałeś na swoje konto bukmacherskie przynajmniej jednej wpłaty, to jesteś uprawniony do skorzystania z tytułowego bonusu.

Na opisywanej akcji promocyjnej nie musisz się zapisywać, ani nigdzie zgłaszać. Nie potrzebujesz też żadnego kodu bonusowego. Ekstra środki trafią na Twoje konto automatycznie.

Wystarczy, że we wskazanym na wstępie okresie (8-13 stycznia) dokonasz depozytu, a LvBET powiększy Twoją wpłatę o 50% do kwoty 100 PLN maksimum. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.

Z dodatkowych środków będzie można korzystać przez 30 dni od chwili ich zaksięgowania. Wypłata będzie możliwa po dokonaniu sześciokrotnego obrotu na zakładach z oferty na Sporty Wirtualne.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera LvBET, gdzie też możesz założyć swoje konto i pobrać aplikację mobilną.

Podczas rejestracji, jeśli tylko masz ochotę, możesz skorzystać ze specjalnego kodu bonusowego. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę formularza wpiszesz hasło: BETONLINE.

Darmowe konto bukmacherskie założysz na – www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 50% od depozytu w forBET tylko dziś!
Następny artykułLvBET z promocją na Puchar Świata w Zakopanem!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.