Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

228

Bukmacher BetClick posiada ciekawą promocję nowym graczom – pierwszy zakład u tego operatora jest bez ryzyka nawet do 500 PLN.

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Warto jest wiedzieć, że BetClic Polska jest w pełni już legalnym polski bukmacher posiadającym licencję Ministerstwa Finansów.

Ten operator oferuje swoim graczom na start Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli się okaże, że jest wygrany to operator przyzna całą wygraną. Natomiast przy przegranej to bukmacher dokona zwrotu stawki. Nawet do 500 PLN.

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta poprzez wypełnienie formularza na stronie bukmachera BetClic. To wszystko nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, bowiem wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane, jak. m.in. imię i nazwisko.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Jednak nie można zapominać, żeby wpisać w Betclic kod promocyjny „KOD500” podczas rejestracji. To sprawi, że bonus zostanie aktywowany.

Pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Zdarzenia są dowolne, gracz sam wybiera sobie dyscyplinę, ilość zdarzeń czy kurs.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczona jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie do 500 PLN. W przypadku wygranego kuponu cała stawka trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy bez dokonania depozytu u polskich legalnych bukmacherów
Następny artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.