Mniejsze przegrane u legalnego bukmachera Forbet na EURO U21

296

Masz zamiar typować pojedynek sobotni pojedynek Polaków z Hiszpanami podczas Mistrzostw Europy U21? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który zmniejsza przegrane.

EURO U21 promocja u legalnego bukmachera

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane u operatora Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla typerów do momentu rozpoczęcia się konfrontacji Polski z Hiszpanią podczas Mistrzostw Europy U21, czyli do dnia 22 czerwca do godz. 21:00.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się typ z oferty przedmeczowej bukmachera na wygraną Polaków.

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon musi wynieść dokładnie 49 PLN bądź też 99 PLN. Warto także pamiętać, że wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że kupon zagrany przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a do tego Polacy nie wygrają spotkania to operator dokona zwrotu stawki. Takie bonusy bukmacherskie są często organizowane przez Polskiego bukmachera Forbet.

Bukmacher dokona zwrotu stawki do 24 czerwca do godz. 16:00. Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.

Bonus do 2000 PLN u bukmachera

Bukmacher Forbet wprowadza najnowszy pakiet promocyjny dla nowych graczy. Podczas, to którego zwiększa trzy pierwsze depozyty, z których łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Natomiast, gracz który wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w gratisie 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)
Poprzedni artykułPromocja na Mistrzostwa Świata U21 u bukmachera STS. Pula Nagród 21 000 PLN.
Następny artykułLegalny bukmacher Etoto zwrot stawki za przegrany kupon z tenisa
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.