Mniejsze przegrane na KSW 49 u bukmachera

286

Na sobotę 18 maja zaplanowano galę KSW 49, która odbędzie się w Gdańsku. Z tej okazji bukmacher Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy, w której nagrodzi dziesięciu najlepszych typów z wygranym kuponem i najwyższym łącznym kursie.

Fortuna zmniejsza ryzyko przegranej na KSW 49

Fortuna zmniejsza ryzyko przegranej na KSW 49

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Ta promocja dostępna jest do dnia 18 maja do godz. 19:00, czyli momentu rozpoczęcia gali KSW 49. Dotyczy wszystkich kuponów zawartych z aplikacji mobilnej oraz strony mobilnej.

Wystarczy zagrać kupon SOLO bądź AKO, na którym będzie znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z gali KSW 49. Jednak należy pamiętać, że zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej. W tej akcji nie biorą udziału kupony, na których znajdują się zdarzenia „na żywo”.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

A nie da się ukryć, że jest z czego wybierać. Ponieważ dojdzie do bardzo ciekawych walk. Swoje pojedynki stoczą, m.in. Materla i Koszubowski, którzy powalczą o pas Mistrzowski wagi ciężkiej i półciężkiej.

Dziesięciu najlepszych graczy, których kupon okaże się wygrana, a także zostanie on rozliczony jako wygranych otrzymają nagrody od bukmachera Fortuna. A na pewno jest o co walczyć, bowiem zwycięscy otrzymają:

  • Gracze od 1 do 5 do do sieci sklepów Media Markt o wartości 500 PLN
  • Gracze z miejsc 6-10 bon o wartości 200 PLN na konto gracza

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa depozyt o 50%. Bonus do 200 PLN.
Następny artykułPromocje od Polskich bukmacherów na mecz Polska – Kolumbia
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.