LvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%

280

Jesteśmy coraz bliżej zakończenia zmagań w LOTTO Ekstraklasie. W związku z tym bukmacher LvBet zachęca do grania tych rozgrywek i zwiększa wygrane o 14% na kupony z aplikacji mobilnej.

Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Udział we tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli jej nie posiadasz to nie jest problem, bowiem pobranie aplikacji zajmie CI chwilę.

Chcąc liczyć na większą wygraną należy mieć na kuponie jedynie zdarzenia z trzydziestej trzeciej serii zmagań LOTTO Ekstraklasy, które została zaplanowana na dni 26 – 28 kwietnia.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher dopuszcza we tej akcji zakłady przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jak wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia
Następny artykułWygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.