LvBET z promocją na Puchar Świata w Zakopanem!

310

Nie możesz doczekać się rywalizacji skoczków narciarskich podczas konkursów, które już w ten weekend odbędą się w zimowej stolicy Polski? LvBET przygotował specjalną promocję, z której można skorzystać już dzisiaj!

LvBET z promocją na Puchar Świata w Zakopanem!

Promocja na Puchar Świata w Zakopanem 2019 obowiązuje od środy 16 stycznia i potrwa do godziny 16:00 w niedzielę 20 stycznia, kiedy to na Wielkiej Krokwi rozpoczynał się będzie konkurs indywidualny.

Na czym polega akcja specjalna LvBET? Otóż opisywany bukmacher zwróci 100% stawki aż do 50 PLN za przegrany zakład na zwycięzcę niedzielnej imprezy, jeśli typowany zawodnik nie stanie na podium

O czym jeszcze trzeba wiedzieć? Po pierwsze, oferta specjalna dotyczy kuponów zagranych za minimum 10 PLN. Po drugie, zwrot stawki przysługuje też graczom, którzy postawili zakład KOMBI, a typ na zwycięzcę okazał się jedynym przegranym.

Wszystkie inne, szczegółowe warunki regulaminu opisywanej promocji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej marki, gdzie możesz również otworzyć konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Podczas rejestracji możesz wykorzystać specjalny kod promocyjny o treści: BETONLINE.

Wracając do Pucharu Świata w Zakopanem, zwrot stawki zostanie przyznany w formie bonusu, który podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1,75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNawet 100 PLN od LvBET na Sporty Wirtualne
Następny artykułW Totolotku freebet na Zakopane 2019!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.