Legalny bukmacher Etoto zwrot stawki za przegrany kupon z tenisa

352

Lubisz stawiać zdarzenia z tenisa? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji u bukmachera Etoto, który dla swoich graczy zmniejsza ryzyko przegranej o 25% i tak co tydzień. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Mniejsze przegrane u bukmachera Etoto z tenisa

Mniejsze przegrane u bukmachera Etoto z tenisa

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonał minimum dwóch wpłat.

Co istotne w tej promocji to należy zgłosić chęć udziału. Należy się do tej akcji zapisać na stronie bukmachera Etoto.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego można otrzymać jeden zwrot.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się jedynie zdarzenia z tenisa. Dopuszczalne są typy z WTA jak i ATP. Natomiast bukmacher dopuszcza kuponu pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

Darmowa gotówka od bukmachera.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 50 PLN. Lecz kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu, a spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 25% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Chcąc otrzymać środki należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP, a następnie zatwierdzić bonus. To sprawi, że do 20 minut bonus trafi na konto gracza.

Bonus bez wpłaty u bukmachera

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Etoto to warto je założyć. Ponieważ za założenie konta ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Z otrzymanych środków można w pełni korzystać z oferty bukmachera.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułMniejsze przegrane u legalnego bukmachera Forbet na EURO U21
Następny artykułBonusy dla aktywnych użytkowników od bukmachera TOTALBet
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.