Kupony do wygrania na mecz Polska – Ukraina dla każdego u bukmachera STS

339

31 marca 2020 roku reprezentacja Polski rozegra towarzyski pojedynek z Ukrainą. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to typerzy mogą wygrać piętnaście biletów dwuosobowych na ten pojedynek.

Bonusy za obstawienie meczy dla graczy

Bonusy za obstawienie meczy dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej właty.

Akcja „Wygraj bilety na mecz Polska – Ukraina” dostępna jest wyłącznie w dniach od 2 do 8 marca do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty należy sie do neij zapisać na stronie www.STS.pl, a następnie w tej zakładce.

Następnie pozostaje graczom już zagrywanie kuponów. Bukmacher STS w ramach tego konkursu kwalifikuje zarówno zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50.

Gracz sam wybiera jakie dyscypliny znajdą się na kuponie, ponieważ kwalifikuje się wszystkie spotkania, jakie posiada w swojej ofercie bukmacher STS online. Zaczynając o tak popularnych rozgrywek jak piłka nożna, koszykówka, tenisa, siatkówka, a kończąc na esporcie.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Stawka zakładu to 5 złotych, ale z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Za zagrane kupony, które spełniają wyżej wymienione warunki legalny bukmacher STS przyznaje punkty:

  • wygrany kupon: stawka x 0,88 x kurs
  • przegrany kupon: stawka x 0,88

Łącznie nagrody w postaci biletów dwuosobowych na spotkanie towarzyskie pomiędzy Polską, a Ukrainą trafią do piętnastu graczy, którzy zdobyli najwięcej punktów.

Kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS online oferuje na start graczom już darmowe środki w wysokości 29 złotych. Chcąc je otrzymać wystarczy spełnić dwa warunki. Dokonać rejestracji konta online i wpisać w formularzu hasło promocyjne „BETONLINE”. Wówczas na koncie gracza znajdzie się darmowy bonus.

Natomiast na premię o wartości nawet 1200 złotych może liczyć każdy gracz po dokonaniu pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus w wysokosci wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułKupony bez podatku u bukmachera LvBet. Większe wygrane o 14%.
Następny artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny. Kupony bez podatku.
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.