Kupony bez podatku u bukmachera LvBet. Większe wygrane o 14%.

380

Rozkręcamy się na dobre z sezonem tenisowym. W poniedziałek 24 lutego rozpocznie się mocno obsadzony turniej ATP w Dubaju. Bukmacher LvBet z tej okazji zwiększa wygrane graczom o 14%. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub KOMBI, aby liczyć na większą wygraną.

ATP w Dubaju. Bonus na tenis

ATP w Dubaju. Bonus w LVbet na tenis

Oferta skierowana jest to każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 24 do 29 lutego. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe, na których to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z turnieju ATP w Dubaju. Warto jest zaznaczyć, że będzie można tam oglądać Hurkacza, który to w pierwszej rundzie zmierzy się z Bublikiem. Poza tym czekają nas jeszcze takie pojedynkę, jak chociażby Djokovic vs Jaziri, Bautista-Agut vs Struff.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuna Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz może oddać typy z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Stawka zakładu jest dowolna, ale udziału w tej akcji nie bierze żaden kupon zawarty za środki bonusowe.

Bukmacher LvBet zwiększy wygraną automatycznie graczom o 14% pod warunkiem, że zawarty przed gracza kupon spełnia powyższe warunki oraz spełnia powyższe warunki promocji.

Bonus bez depozytu od LvBet 2020

Legalny bukmacher LvBet online przyznaje darmowe środki graczom za rejestrację konta o wartości 20 złotych i to bez dokonywania wpłaty.

Natomiast na kolejne premię może liczyć każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. W zamian gracz otrzyma bonus równowartości wpłaty, która to maksymalnie może wynieść nawet 1200 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie można grać legalnie w Pokera w Polsce. Betgames w STS.
Następny artykułKupony do wygrania na mecz Polska – Ukraina dla każdego u bukmachera STS
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.