Konto tymczasowe w Fortunie już dostępne dla graczy!

322

Dostęp do pełnej oferty internetowej przy minimum formalności – tak najkrócej można opisać nowy produkt w ofercie bukmachera Fortuna. Mowa oczywiście o koncie tymczasowym!

Konto tymczasowe w Fortunie już dostępne dla graczy!
Konto tymczasowe w Fortunie już dostępne dla graczy!

Konta tymczasowe w świecie polskich bukmacherów wciąż są rzadkością. Jedną z nielicznych marek, które się na to zdecydowały był do tej pory TOTALbet, ale w jego śladu na początku grudnia poszła też Fortuna, która postanowiła wzbogacić swoją ofertę o tego typu produkt. 

Największą zaletą konta tymczasowego jest to, że w czasie rejestracji do formularza nie trzeba dołączać skanów dowodów tożsamości, co jest najbardziej czasochłonnym zajęciem w trakcie tego procesu.  Dzięki temu założenie konta zajmuje teraz mniej więcej… minutę!

Oczywiście jak sama nazwa wskazuje, jest to tylko rozwiązanie na pewien czas. W przypadku bukmachera Fortuna dokładnie na 28 dni. Po tym czasie, aby dalej móc z niego korzystać, trzeba przekształcić je w stałe, poprzez uzupełnienie dokumentów i danych.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY bukmachera Fortuna: BETONLINE <<<

Podczas korzystania z konta tymczasowego będzie również podlegać pewnym ograniczeniom, ale są one w sumie niewielkie. Po pierwsze w tym czasie nie zlecimy wypłaty, a suma depozytów nie może przekroczyć 5 000 PLN. 

Ponadto wygrana na pojedynczym kuponie nie może przekroczyć kwoty 2279,99 PLN. Ma to związek z dodatkowym podatkiem, który nakładany jest na jednorazowe wygrane powyżej tego poziomu. 

Nie masz jeszcze swojego iKonta w Fortunie? Założysz jej online i zupełnie za darmo na portalu www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

Poprzedni artykułJak zwiększyć swoje szanse na sukces w zakładach sportowych?
Następny artykułEtoto z freebetem dla fanów hokeja
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.