Jak zwiększyć swoje szanse na sukces w zakładach sportowych?

284

Jesteś początkującym graczem i zastanawiasz się, czy są jakieś sposoby na zwiększenie swoich szans w konfrontacji z zawodowymi bukmacherami? Dobrze trafiłeś. W tym tekście opisujemy jeden z takich pomysłów.

Jak zwiększyć swoje szanse na sukces w zakładach sportowych?
Jak zwiększyć swoje szanse na sukces w zakładach sportowych?

Oczywiście najważniejsza w zakładach sportowych jest wiedza na temat zagadnień, które obstawiamy. Bez tego się nie obejdzie. Chyba, że mamy wyjątkowe szczęście i grane w ciemno typy wchodzą regularnie. To się jednak praktycznie nie zdarza.

Z tego też powodu warto rozważyć działania, które w krótszej i dłuższej perspektywie pozwolą nam na maksymalizację zysków, czy w gorszym wariancie na minimalizację strat.

Jednym z najprostszych sposobów jest posiadanie konta w kilku różnych firmach bukmacherskich. Mamy oczywiście na myśli tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów, którzy w Polsce działają na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY Fortuna: BETONLINE <<<

Zastanawiasz się, jakim cudem kilka kont zwiększa Twoje szanse? Już tłumaczymy. Jest kilka dobrych powodów:

/1./ Oferty powitalne i późniejsze promocje pozwalają zbudować większy budżet na grę. Niski bankroll to jeden z większych problemów na starcie przygody z bukmacherką. Małe środki i chęć szybkiego zysku powodują, że gracze na ogół na starcie ryzykują ponad miarę. Zupełnie niepotrzebne. 

Pakiety powitalne, darmowe zakłady, oferty lojalnościowe i inne dedykowane wiernym klientom promocje – z tego można zyskać naprawdę niezłe, dodatkowe środki na grę? Zliczając tylko bonusy na start u najpopularniejszych w Polsce bukmacherów mowa o kwocie rzędu nawet 8 000 PLN !

/2./ Granie po najlepszych kursach. Wbrew przekonaniu wielu graczy, kurs po jakim zdecydujemy się zagrać nasz typ ma fundamentalne znaczenie. Nawet pozornie niewielka różnica – rzędu @1,50 vs @1,55 – summa summarum jest naprawdę istotna. Ok, przy jednym zakładzie może 3 czy 5 PLN mniej nie zaboli, ale jak uświadomisz sobie, że już przy 100 kuponach robi się z tego nie 5 PLN, a 500 PLN, to już chyba sam dostrzegasz w czym rzecz. Z tego też powodu warto grać tam, gdzie dają nam najwięcej. Po prostu.

/3./ Dostęp do kompleksowej oferty. Każda z firm bukmacherskich ma jakąś swoją specjalność, czy też rodzaje zakładów, których nie oferuje konkurencja. Mając konto tylko u jednego czy dwóch buków, sam sobie ograniczasz pole manewru i tym samym zmniejszasz szanse na regularne zyski.

/4./ Szansa na ominięcie lub odroczenie limitów. Będąc klientem tylko jednego bukmachera i regularnie go ogrywając, prędzej czy później będziesz musiał zmierzyć się z problemem limitów nakładanych na graczy. Jak je ominąć lub opóźnić? Granie w kilku różnych miejscach jest na to chyba najlepszym sposobem. 

Zalet jest znacznie więcej, ale te cztery wymienione powyżej są chyba tymi najistotniejszymi. Warto wiedzieć również o tym, że rejestracja konta u legalnych bukmacherów jest zupełnie darmowa, a ich późniejsze użytkowanie również nie wiąże się z dodatkowymi kosztami!

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.TOTALbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułTylko dziś promocja na zakłady live w forBET!
Następny artykułKonto tymczasowe w Fortunie już dostępne dla graczy!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.