Jak zdobyć darmowe 20 PLN od Etoto?

317

Szukasz możliwości, żeby postawić kupon bez ryzykowania własnych środków? Legalny bukmacher Etoto ma coś, co może Cię zainteresować!

Jak zdobyć darmowe 20 PLN od Etoto?
Jak zdobyć darmowe 20 PLN od Etoto?

Freebet 20 PLN może zgarnąć każdy, kto założy internetowe konto bukmacherskie w Etoto w czasie obowiązywania promocji, która miała swoją premierę 1 lutego. Jak to zrobić?

Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową opisywanej marki i wypełnisz na niej formularz rejestracji konta, dołączając do niego skany dowodu tożsamości, które posłużą do weryfikacji danych.

Po przejściu tego procesu, który dwa na ogól tylko kilka minut, na ekranie pojawi się okienko pop-up, w którym musisz potwierdzić zgodę na przyjęcie darmowego zakładu poprzez kliknięcie „ZATWIERDŹ”.

To wszystko! Musisz jednak pamiętać, że przyznana premia za założenie konta może być wykorzystana tylko na urządzeniach przenośnych. Najłatwiej więc zarejestrować aplikację mobilną Etoto.

Po wykorzystaniu freebeta, jeśli tylko będziesz zainteresowany, będziesz mógł skorzystać z kolejnych bonusów dla nowych graczy. Jednak one wiążą się już z wpłatą własnych środków.

Za pierwszy depozyt można zgarnąć aż 200% do 100 PLN. Za drugi 100% aż do 900 PLN. Jeśli druga wpłata będzie równa lub wyższą niż 40 PLN to gracz otrzyma także drugi darmowy zakład. W sumie można zgarnąć aż 1 040 PLN.

Co naturalne, środków tych nie będzie można od razu wypłacić. Muszą zostać przeznaczone na zakłady sportowe, a ich wypłata będzie możliwa dopiero po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułW Totolotku freebet na Zakopane 2019!
Następny artykułW STS darmowy zakład i bonus do 1 000 PLN na dobry start!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.