Indian Wells 2021: Gwarantowe 50 PLN za obstawienie meczy od STS

21

Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich graczy extra bonusami za typowanie spotkań z Indian Wells. Typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkową premię w wysokości 50 PLN.

Legalny bukmacher STS nagradza typerów Indian Wells 2021

Legalny bukmacher STS nagradza typerów Indian Wells 2021

Niewątpliwie turniej Indian Wells jest niezwykle prestiżową imprezą, w której każdy z zawodników chce zaprezentować się z jak najlepszej strony. Dodatkowo będziemy mogli emocjonować się występami naszych środków, jak Hurkacza, czy Świątek.

Na tą okazję bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 6 do 13 października do godziny 23:59. Typer, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus za obstawienie meczy Indian Wells:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ pochodzić z oferty LIVE na turniej Indian Wells. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Typerzy, których kupon okazał się wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki w wysokości 20% stawki do 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • bonus o wartości 29 PLN za założenie konta bez żadnego depozytu
  • premię 100% wartości dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 60 000 PLN
Następny artykułBonusy za typowanie sportów wirtualnych od STS. Pula nagród 15 000 PLN
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.