Gdzie można obstawiać mecze esportowe?

304

Obstawianie esportu interesuje coraz więcej osób, ale czy tym samym przybywa miejsc, gdzie można zawierać kupony z typami na CS’a, League of Legends i nie tylko? Fani gier w tym temacie powinni być zawsze na bieżąco!

Gdzie można obstawiać mecze esportowe?

Obstawianie zakładów na esport. Czy to jest na pewno legalne?

Esport pomału zaczyna wpisywać się do kanonu tradycyjnych dyscyplin, ale pewnie minie jeszcze sporo czasu, zanim wszyscy to zaakceptują. Bez względu na to czy jesteśmy fanami oglądania rozgrywek w Counter Strike’a, czy daleko nam do tego, nie możemy przejść obojętnie obok faktu, że obstawianie esportu z dnia na dzień staje się coraz popularniejszym tematem.

Nieprawdą jest to, że polskie prawo zabrania grania zakładów na esport. Jeżeli tylko jesteśmy osobami pełnoletnimi, możemy postawić pieniądze na swoją ulubioną drużynę i tym samym stajemy przed szansą pomnożenia swojego domowego budżetu. Niestety, cały czas nie wszyscy wiedzą, gdzie można obstawiać i jak to dokładnie się robi.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na jakich stronach można obstawiać esport?

Nie brakuje w Polsce stron internetowych, które pozwalają na zawieranie zakładów, tyle że nie wszystkie z nich działają zgodnie z przepisami. Zgodnie z ustawą hazardową, gracze z naszego kraju mogą grać jedynie w portalach z licencją Ministerstwa Finansów. Takich miejsc mamy obecnie blisko dwadzieścia, ale jest spora szansa na to, iż z roku na rok będzie ich przybywać.

Zawsze przed grą w konkretnym portalu musimy upewnić się, czy aby na pewno posiada on odpowiednie zezwolenia. Możemy też skorzystać ze stron, które są powszechnie znane, czyli na przykład www.STS.pl czy www.eFortuna.pl.

W dzisiejszych czasach zakłady na esport to już niemalże standard, dlatego też raczej nie trzeba długo szukać legalnej strony, na której możliwe jest obstawianie esportu online.

Czy esport można typować tylko u bukmacherów internetowych?

Mimo że esport to domena przede wszystkim młodych ludzi, którzy są obeznani z internetem i wszystkim, co z nim związane, warto wiedzieć, iż granie na CS’a, League of Legends czy inne gry możliwe jest również w punktach stacjonarnych. Owszem, wychodzą one pomału i z mody, i z użycia, ale nadal funkcjonują i mają rzeszę wiernych fanów.

Nikt nikomu nie zabroni grania w oddziałach naziemnych, jednak trzeba mieć na uwadze, że takie typowanie ma swoje ograniczenia. Na www.STS.pl można chociażby obstawiać i jednocześnie oglądać mecze za darmo, a na start do odebrania jest bonus bez wpłaty w wysokości 29 PLN. Aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i może być wykorzystany jedynie online!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułWygrywasz i dostajesz dodatkowe 50 PLN bonusu od STS
Następny artykułNajlepszy typer Roland Garros. Nagrody dla najlepszych graczy w STS
Miłośnik analizowania meczów piłkarskich i siatkarskich. Zawsze gram live - nigdy przedmeczowo! Mój ulubiony legalny bukmacher? Wydaje się, że Etoto, ale również też grać w Lv bet!