Gdzie można grać legalnie w Pokera w Polsce. Betgames w STS.

166

STS Polska w swojej ofercie posiada nie tylko zakłady bukmacherskie, ale i gry w karty Betgames. Legalnie można tam pograć chociażby w pokera czy bakaret. W dodatku każdego dnia pierwszy zakład jest objęty promocją, w której to operator zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus o wartości 20 złotych.

Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Bezpieczne 20 PLN w Betgames STS

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Warunki promocji są proste. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy w godzinach 00:00 – 23:59, na którym będą znajdować się wyłącznie typy z Betgames, czyli:

  • pokera
  • wojny
  • bakarata

Stawka minimalna kuponu nie może być mniejsza niż 2 złote, zaś z oferty są wykluczone wszystkie zdarzenia zawarte za środki bonusowe.

Warto jest wiedzieć, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji. Jak okaże się on przegrany to gracz tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki do 20 złotych.

betfan kod promocyjny

Kod bonusowy w STS

Każdy nowy użytkownik bukmachera STS na start otrzymuje już darmowe środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Ta kwota znajdzie się na koncie typera i to bez dokonania depozytu.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN, które może przeznaczyć na grę w poker online w usłudze Betgames STS.

Z powyższych bonusów gracze będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Darmowy bonus co tydzień za obstawienie meczy od STS

Jedna z aktywnych promocji bukmachera STS to „EXTRA 30 PLN„. Ta akcja polega na zagraniu kuponu lub kuponów w czasie jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli za łączną sumę minimum 200 złotych.

Nie ma znaczenia jak zakłady zostały rozliczone. I co istotne każdy tryper co tydzień może otrzymać darmowy bonus o wartości 30 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.