Freebet od Totolotka na dobry początek!

332

Szukasz bukmachera, który umożliwia zapoznanie się z zakładami sportowymi bez konieczności dokonywania wpłaty własnych środków? Dobrze trafiłeś!

Freebet od Totolotka na dobry początek!
Freebet od Totolotka na dobry początek!

Zakłady bez depozytu są jednym z najefektywniejszych sposobów przyciągania nowych klientów. Trudno się zresztą dziwić. Na początku przygody z bukmacherką nie każdy jest gotów zaryzykować własne pieniądze.

Na przeciw początkującym graczom wychodzi m.in. Totolotek, który już za samo założenie i pomyślną aktywację konta oferuje swoim nowym klientom freebet.

Mowa o bonusie w wysokości 20 PLN, który może zostać przeznaczony wyłącznie na zakłady sportowe, a jego wypłata będzie możliwa dopiero po dokonaniu trzykrotnego obrotu.

By go zgarnąć wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na oficjalnej stronie internetowej opisywanej marki oraz dołączyć do niego skany dowodu tożsamości.

Ta druga czynność wymagana jest przepisami polskiego prawa, więc nie da się jej ominąć podczas otwierania konta u legalnego bukmachera. Zresztą nie jest ona szczególnie wymagająca. Wystarczą zdjęcia zrobione telefonem komórkowym czy tabletem.

Opisywany freebet wchodzi w skład pakietu powitalnego Totolotka. Jego drugą częścią jest bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do 1 000 PLN! Co nie znaczy, że musisz wykorzystać tę premię w całości.

Jeśli nie masz 1 000 PLN lub nie chcesz po prostu przeznaczać takiej kwoty na zakłady sportowe, to możesz wpłacić mniej. Bonus od depozytu przysługuje każdemu, kto wpłaci minimum 20 PLN.

Oczywiście oferta powitalna skierowana jest wyłącznie do osób, które nie posiadają jeszcze swojego konta internetowego w Totolotku i dopiero będą jest otwierać.

Legalny bukmacher online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)
Poprzedni artykułBonus na skoki od TOTALbet – ostatnia szansa!
Następny artykułBonus 50% od depozytu w forBET tylko dziś!
Jeśli wierzyć pogłoskom Badys ma juz czwórkę z przodu, zabawę w bukmacherkę zaczął jeszcze w gimnazjum, po skończeniu liceum był już gwiazdą BetOnline. Dzisiaj ojciec, syn i mąż stanu.