Fortuna bonus powitalny 2220 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

296

Bukmacher eFortuna online wprowadza najnowszy pakiet powitalny wszystkim graczom, gdzie to można na start już otrzymać darmowe środki o łącznej wartości nawet 2220 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego, który znajduje się późniejszym w artykule.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna na bonus do 2220 PLN

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna na bonus do 2220 PLN

Legalny bukmacher eFortuna od 7 lipca oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny z w którym to można liczyć na 20 PLN bez depozytu, premie za wpłatę do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Warunki oferty są niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i dokonać rejestracji konta. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, bowiem wystarczy tak poddać swoje podstawowe dane.

Kod bonusowy w Fortunie 2020

Istotny czynnik jest to wpisanie hasła promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny automatycznie zostanie aktywowany.

W dodatku na konto gracza trafi wówczas darmowe 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. A jest na pewno co obstawiać, ponieważ oferta wspomnianego operaotra jest bogata na każdą dysycplinę.

sts: bonus bez wpłaty własnej

Premia za wpłatę do 2000 PLN

Polski Bukmacher eFortuna zwiększa również bonus za wpłatę. Z 1000 PLN do 2000 PLN. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać premie równowartości dokonanego depozytu:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 1200 PLN. Taka samą otrzyma wartość, ale w formie środków bonusowy w prezencie. Razem użytkownik będzie posiadał 2400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN

W prezencie powitalnym każdy gracz otrzymuje również pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 200 PLN.

Wystarczy zawrzeć zakład SOLO, MAXIKOMBI lub AKO, aby w przypadku wygranej otrzymać całą gotówkę. Jeśli faworyci Cię zawiodą to bukmacher Fortuna dokona zwrotu całej gotówki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to, aż 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS. Extra gotówka dla graczy
Następny artykułBonus od depozytu 250 PLN w STS na powrót NBA
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.