Forbet zwiększa depozyt o 50%. Bonus do 200 PLN.

310

Bukmacher Forbet zwiększa depozyt dla swoich graczy o 50%. Wystarczy dokonać wpłaty i cieszyć się z dodatkowej gotówki na grę.

Do odebrania darmowy bonus w Forbet

Do odebrania darmowy bonus w Forbet

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Należy pamiętać, że ta akcja trwa jedynie w poniedziałek 13 maja do godziny 23:59. Chcąc liczyć na dodatkowy bonus należy w ty dniu dokonać wpłaty. Nie można jednak zapominać., ze promocja dotyczy jedynie pierwszego depozytu w tym dniu.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Forbet przyzna automatycznie bonus 50 % od wielkości depozytu. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to 20 PLN. Jednak maksymalnie można otrzymać 200 PLN. Taki bonus trafi na konto gracza pod warunkiem wpłaty za minimum 400 PLN.

Nie można jednak zapominać., że bonus trzeba najpierw odblokować poprzez jednokrotny obrót wielkością wpłaty. Odblokowanie bonusu następuje w momencie rozliczenia kuponu! Kupony systemowe nie biorą udziału w obrocie.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS. Zwrot nawet do 200 PLN
Następny artykułMniejsze przegrane na KSW 49 u bukmachera
Darmowe bonus bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów. Takie promocje bukmacherskie oferują legalne zakłady bukmacherskie online.